بیوگرافی گروه خواننده تی ام بکس

Biography Group TM Bax

+ به همراه عکس هایی از این گروه ایرانی

با سلام . خدمتتون هستیم با یکی دیگر از مطالب گلدصدا ؛ امروز هم میخواهیم بیوگرافی گروه خواننده تی ام بکس را در اختیارتون قرار بدیم !

TM_BAX

بیوگرافی گروه خواننده تی ام بکس

 

اطلاعات عمومی TM BAX :

نام گروه : تی ام بکس ( تی ام از کلمه فارسی تیمارستان و بکس از کلمه عامیانه بروبکس یا همان «بروبچ» گرفته شده‌است. )
سبک خوانندگی : رپ / پاپ
اعضا : علی بی / نبیلتی / شاهین لو / …
شروع فعالیت : 2007

طبق گفته ویکی پدیا چنین بر میاد :

تی‌ام بکس (به انگلیسی: TM BAX) یک گروه ایرانی رپ/پاپ می‌باشد که اعضای آن در شهر کپنهاگن کشور دانمارک زندگی می‌کنند. گروه آنها شامل علی‌بی (۱۹۸۸)، نبیلتی (۱۹۸۴)و شاهین‌لو (۱۹۸۳) می‌باشد که در سال ۲۰۰۷ فعالیت حرفه‌ای خود رادرشهرکپنهاک دانمارک درزمینه موسیقی رپ پاپ آغاز کردند.

TM_BAX

تی ام بکس را میشه یکی از گروه های موفق در عرصه موسیقی دانست . اونا اعتقاد دارند که موسیقی فقط به چند سبک و سیاق محدود نمیشه و نامحدود هست ؛ به همین سبب تقریبا میشه گفت که TM BAX سبک جدیدی از موسیقی را بسازد . سبکی که خیلی شبیه به چیزی بین پاپ و رپ می باشد .

میتونیم اینحور نظر بدیم که همین سبک آنها بود که باعث شد حجم عظیمی از طرفداران به دنبال این گروه خواننده ایرانی باشند . البته این آخر کار نیست ! با این که تی ام بکس در خارج از کشور یعنی در کشور دانمارک بوده اند اما فرهنگ ایران و ایرانی را می دانستند و همیشه سعی داشتند که بیش از پیش این فرهنگ را در آهنگ های خود رواج دهند .

TM_BAX

حال میخواهیم از چگونگی شروع فعالیت این گروه محبوب یعنی TM BAX براتون بگم ؛ اونها خیلی تلاش داشتند که سبک جدیدی را به موسیقی ایرانی اضافه کنند به همین صورت بود که دو تا از آهنگ های تی ام بکس به نام های دختر بندر و خانوم ببخشید ، غوغا کرد .

از کارهای موفق این گروه نیز میشه به آلبوم اتاق انتظار و چندی از تک آهنگ های آنها مثل دختر کلاس اشاره کرد …

 

امیدوارم مفید بوده باشه ! با ارادت ، سجاد فاتحی

منبع : گلدصدا

Published by سجاد

مدیر سایت گلدصدا هستم ! امیدوارم مطالب مفیدی براتون قرار بدم .

Join the Conversation

2 Comments

  1. سلاااااااام به گروه تییییی ام بکس من به شخصه همه ی اهنگاتون گوش میدم و عاشقشووونم مخصوصا معتادتم ممنون از گروه خوبتون همیشه از گروتون طرفداری میکنم حتی یکبار یکی گف گروه تی ام بکس مزخرفه و منم باهاش دعوا افتادم یادمه بدجور ازم کتک خورد با اینکه دخترم ولی زور هم دارم و همیشه طرفدارتووووووونم

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *